Czym jest hygge i jak zaaranżować wnętrze w tym stylu

Hygge to styl aranżacji wnętrz wywodzący się z Danii – kraju, którego mieszkańcy uznawani są za jednych z najszczęśliwszych na świecie. Nurt ten inspirowany jest duńską filozofią, w której najważniejsze są wygoda, komfort, i przytulność. Obecnie możemy zauważyć wiele interpretacji stylu hygge w innych krajach, łącznie z Polską. Przytulne wnętrza zobaczymy nie tylko w hotelowych pokojach na obrzeżach miast czy nowatorskich restauracjach, ale również w wielu polskich domach i mieszkaniach. W dzisiejszym wpisie podpowiemy Ci, jak urządzić mieszkanie w  tym stylu oraz jakie meble wybrać, aby zyskać jeszcze większą wygodę.

Czy meble na wymiar to dobry wybór do wnętrza w duńskim stylu?

Meble na wymiar to doskonała opcja, która sprawdzi się w każdego rodzaju stylu wnętrzarskim. Są nie tylko estetyczne, ale też niesamowicie funkcjonalne. Meble kuchenne na wymiar to doskonały pomysł zarówno do trudnych pomieszczeń, jak i tych klasycznych, z pozoru prostych. Ich główną zaletą jest możliwość dopasowania do dowolnej wysokości, szerokości i stylistyki wnętrza, dzięki czemu będą prezentowały się perfekcyjnie. Wnętrze w stylu hygge z pewnością polubi się z meblami na wymiar, ponieważ główną domeną ma być tutaj wygoda, a nie sposób wyobrazić sobie wygodniejszych mebli niż te, tworzone z myślą o naszych indywidualnych potrzebach!

Najważniejsze elementy we wnętrzu w stylu hygge

Urządzając pomieszczenie w takim stylu, nie możemy zapomnieć o dodatkach. To one sprawiają, że zwykły, prosty salon przemienia się w przytulny, ciepły azyl. Wybieraj pluszowe poduszki, futrzane dywany, duże, ciepłe koce oraz świece. Pamiętaj również o tym, aby wykorzystywać maksymalnie naturalne materiały takie jak wełna, len, drewno lub wiklina. Nie bagatelizuj również kwestii oświetlenia i zadbaj o kilka punktów świetlnych, dzięki którym będziesz mógł stworzyć odpowiedni nastój.

Postaw na meble na wymiar, aby stworzyć jeszcze bardziej przytulne wnętrze!

Wygoda i funkcjonalność idą ze sobą w parze, dlatego też meble kuchenne na wymiar są doskonałym dopełnieniem mieszkania w stylu hygge. Jeśli zależy Ci na dobrej jakości meblach, które zostaną z Tobą na długie lata, wybierz te, tworzone przez wartościowych producentów, takich jak https://www.fabrykamebli.pl/, a z pewnością się nie zawiedziesz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here