szukanie zaawansowane

Zadzwoń 8.00-16.00 pon - pt.

pomoc@bajarka.pl

pusty

Media i partnerzy

Czytasz dzieciom bajki?

22 listopada miała miejsce premiera nowej księgarni internetowej bajarka.pl, specjalizującej się w sprzedaży bajek dla dzieci.

Inspiracją na pomysł księgarni było pytanie: Jak dorośli chcieliby kupować bajki dla dzieci? Z jednej strony wygodnie bez wychodzenia z domu, czyli zakupy przez Internet. Z drugiej strony, chciałoby się dotknąć książkę, zdjąć ją z półki, otworzyć i przekartkować jak w prawdziwej księgarni.

Głównym założeniem twórców księgarni bajarka.pl było więc zaproponowanie takich rozwiązań, które równocześnie łączyłyby w sobie zalety kupowania zarówno w sieci, jak i w „rzeczywistej" księgarni. Czyli przede wszystkim wygodna obsługa i nawigacja, czytelny podział kategorii, jak również dobrej jakości opisy i zdjęcia okładek.

Jednak mocną stroną księgarni mają być nowe możliwości przeglądania książek w Internecie. Dzięki starannemu procesowi przygotowania, tzw. digitalizacji, wybrane książki można otwierać, przeglądać, a nawet kartkować słuchając przy tym szelestu stron. Oczywiście wszystko z zachowanie prawa autorskiego autorów i wydawców, jak zapewniają twórcy księgarni.
Dodatkowo strona oferuje możliwości odsłuchania fragmentów nagrań audiobooków (czyli książek do słuchania, często czytanych przez znanych aktorów) lub piosenek na płytach CD dodawanych do niektórych książek gratis. Są to ważne i oczekiwane przez konsumentów cechy dodatkowe, stąd nacisk, aby w nowym projekcie, takie rozwiązania wprowadzić.

Ambicją księgarni bajarka.pl jest z założenia popularyzowanie czytelnictwa książek, a w szczególności bajek, które mają duże znaczenie dla rozwoju osobowości dzieci i budowania dobrych relacji dzieci - rodzice.

Chcemy być przewodnikiem dla dorosłych w świecie dzieci, pomagać im i inspirować w wyborze najbardziej odpowiednich bajek. Jednocześnie chcemy zachęcić rodziców i pomóc im popularyzować wśród swoich dzieci wartościowych bajek z ich własnego dzieciństwa - Aneta Stuczyńska, Wydawnictwo BEA- Książki Edukacyjne

Firma Wydawnictwa Oświatowe pragnie kontynuować dobre tradycje księgarni bajarka.pl zainicjowane przez panią Anetę Stuczyńską.

Strona została przygotowana przez agencje interaktywną 3xw
www.3xw.pl

Strona posiada certyfikat bezpieczeństwa BEST - bezpieczne strony sieciaki.pl.

MATERIAŁY DO POBRANIA


Pobierz logo w formacie PNG

 

STRONA GŁÓWNA SKLEPU - Pobierz JPG w rozdzielczości 1056x961

 


REKLAMA GRAFICZNA - Pobierz JPG w rozdzielczości 623x428

 


TRÓJWYMIAROWA PREZENTACJA KSIĄŻEK - Pobierz JPG w rozdzielczości 623x428

 

TRÓJWYMIAROWA PREZENTACJA KSIĄŻEK - Pobierz animowany GIF

 

ANIMOWANY BANER REKLAMOWY - Pobierz animowany GIF

 


Wykonanie: 3xW Regulamin   |    Dostawa   |    Płatności   |    Kontakt   |    Ciekawe linki   |    O nas   |    Dla mediów i partnerów   |    Pomoc   |   
Księgarnia pedagogiczna
Książki dla dzieci
Krecik i przyjaciele
książki dla dzieci, księgarnia dla dzieci, bajki dla dzieci, bajeczki dla dzieci, ksiązeczki dla dzieci, bajki grajki, dvd dla dzieci