telewizor

Po ciężkim dniu w pracy lub w szkole należy nam się chwila relaksu. Taki relaks może to być na przykład spacer na świeżym powietrzu, zabawa z naszym pupilem lub obejrzenie ciekawego filmu. Możecie obejrzeć go sami, ale równie dobrze jest zrobić to wraz ze swoją drugą połówką. Jest to idealny sposób na randkę lub romantyczny wieczór we dwoje. Poniżej lista z filmami, które są warte obejrzenia. Zobaczcie sami!

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/filmy-warte-obejrzenia/

„Noc w Ville-Marie”

Jest to dramat, który opowiada o aktorce Sophie Bernardi. Główna bohaterka przylatuje do Kanady, aby pogodzić się ze swoim synem, z który była skłócona. Chłopak godzi się na spotkanie, ale pod jednym warunkiem. Syn chce otrzymać tajemniczy prezent. Sophie chce zdradzić mu tajemnice o jego ojcu. Syn jednak dowiaduje się o niej wcześniej. Młodzieniec ma wypadek i trafia do szpitala, który znajduje się w dzielnicy Ville-Marie. Tam wspólnie ze swoją matką poznaje weterana wojennego.

„Do szpiku kości”

Siedemnastoletnia dziewczyna Ree Dolly, która jak na swój wiek jest bardzo odpowiedzialna. Wraz ze swoją rodziną zamieszkuje wyżynę Ozark.Dolly opiekuje się swoją niepełnosprawną matką oraz swoim młodszym rodzeństwem. Pewnego dnia dziewczyna spotyka lokalnego szeryfa, który informuje ją o tym, że jej ojciec zastawił dom w zamian zwolnienia go z więzienia. Główna bohaterka uparcie zaczyna poszukiwanie swojego ojca, jednak nikt nie pomaga jej w poszukiwaniach.

„Baczyński”

Jest to film o życiu i poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ale także o ryzyku, jakie niesie spełnianie się w czasach wojny. Z innej strony, film ukazuje bezsens wojny oraz nade wszystko stawia sztukę jako najsilniejszą. Nastrój filmu budują wiersze poety, które ukazują, jakim był on człowiekiem, oraz według jakich zasad żył. Film pokazuje też jakimi zasadami w swoim życiu się kierował się ten młody mężczyzna.

Zobacz też: http://smakowisko.pl/filmy-doskonale-na-randke/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here