Franczyza w małym mieście

Jaki biznes otworzyć w małym mieście, aby zapewnić sobie perspektywy rozwoju także finansowe? Ile trzeba mieć pieniędzy na prowadzenie firmy, jaki rodzaj działalności będzie odpowiedni i jaki sklep otworzyć w małym mieście? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, spieszymy z pomocą – franczyza w małym mieście może być świetną opcją pod względem stabilności i aspektu finansowego.

Pieniądze na start – wystarczy 5 tysięcy złotych

Franczyza w małym mieście nie musi wiele kosztować. W przypadku niektórych ofert wystarczy nawet tak niewiele, jak 5 tysięcy złotych, aby rozpocząć własny biznes i przygotować się do podbijania rynku. Jaki biznes otworzyć w małym mieście, dysponując taką kwotą? To wkład własny, którego wymaga Żabkafranczyza (umożliwia rozpoczęcie biznesu już za ok. 5 tys. zł). Przedsiębiorca otrzymuje przy tym wyposażony sklep i dostęp do marki, jak również wsparcie firmy.

Jaki sklep otworzyć w małym mieście? Sprawdź wsparcie na start

Dlaczego dobrym wyborem będzie właśnie Żabka? Franczyza udostępnia wszystkim swoim partnerom sklepy z pełnym wyposażeniem – dzięki temu nie musisz myśleć o skomplikowanym procesie przygotowywania punktu do sprzedaży, zastanawiając się, jaki sklep otworzyć w małym mieście. Aby dowiedzieć się więcej o współpracy wystarczy wysłać swoje dane przez formularz kontaktowy i ustalić szczegóły. Następnie pozostaje jedynie poczekać na kontakt ze strony sieci franczyzowej, by dowiedzieć się bliższych informacji o możliwościach otwarcia placówki pod szyldem Żabki.

Franczyza w małym mieście to niezwykle atrakcyjna forma samodzielnego interesu, który nie tylko przynosi perspektywy rozwoju, w tym finansowe, lecz także zapewnia dobry start na lokalnych rynkach dla każdego nowego przedsiębiorcy.

Stabilny biznes na lata

Franczyza Żabki osiąga od lat niesamowite sukcesy, które widać na każdym kroku. Sklepy firmy powstają we wszystkim miastach, na różnych osiedlach – czasami nawet zaraz obok siebie. Mimo tak sporej liczby punktów zdecydowana większość z nich cieszy się sporym ruchem i popularnością wśród klientów. Franczyza w małym mieście może zapewnić nawet 22 tysięcy złotych przychodu miesięcznie lub więcej – to liczba podparta realnymi danymi zbieranymi przez Żabkę w II kwartale 2022 roku. Tyle uzyskało miesięcznie w tym okresie ponad 77 proc. Franczyzobiorców.

Stałe wsparcie od firmy

Zastawiając się, jaki biznes otworzyć w małym mieście, należy myśleć nie tylko o finansach, lecz także o wsparciu. W tym przypadku sytuacja wygląda bardzo korzystnie – oprócz wyposażonego i zatowarowanego sklepu, franczyzobiorcy mogą liczyć na pomoc IT, serwisową, logistyczną czy marketingową, a także szkolenia. To również możliwość skorzystania z Polisy na biznes, która chroni nowo powstały punkt i jego właściciela przed niespodziewanymi zdarzeniami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here