Nowoczesne systemy wynagradzania

Współczesny pracownik, to pracownik świadomy – zna zakres swoich kompetencji, potrafi wykorzystywać w pracy swoje atuty, jest oddany, ale… nie zawsze przywiązany. Kluczowe znaczenie w utrzymywaniu więzi zespołu z firmą ma system wynagradzania i motywowania. Ten drugi natomiast zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym mają z sobą wiele wspólnego.

Współcześni pracownicy i ich wynagradzanie

Współczesne społeczeństwo jest bardzo aktywne i świadomie rozwija swoje pasje i cele. Ludzie udzielają się w sporcie, kulturze lub zdrowiu. Każda z tych dziedzin wiąże się z motywacją jaka ich kieruje, dlatego właśnie odpowiednie bodźce, działające na podwyższanie swoich kompetencji wpływają na poziom zaangażowania w daną strefę. Wiedząc o tym, pracodawcy podążający z duchem czasu, powinni tak dobierać system dodatkowego wynagradzania, który sprosta oczekiwaniom każdej jednostki. Doskonałym rozwiązaniem jest narzędzie nais.pl, które oferuje premie, w postaci bonów, do znanych i lubianych marek sklepów, marketplace’ów lub sieci sprzedaży. Takie rozwiązanie daje możliwość indywidualnego dopasowania premii do potrzeb pracownika.

Premia szyta na miarę pracownika

Indywidualna forma wynagrodzenia w postaci bonu daje szanse, na spożytkowanie nagrody na własne przyjemności, które pracownik sam sobie wybierze. Jeden bowiem uwielbia czytać, inny chętnie wybierze się do lokalnej siłowni na którą do tej pory nie miał czasu, a jeszcze inny zaprosi rodzinę na obiad do wybranej restauracji. Ilu pracowników, tyle potrzeb, a każda z nich może zostać zrealizowana według własnego uznania, pogłębiając tym samym więź z firmom.

Oddanie zespołu jest niepodważalnym fundamentem funkcjonowania firmy, dlatego posiadając zaufanych ludzi, należy o nich dbać. Miesięczne wynagrodzenie to obecnie nie wszystko, ponieważ stałą pensję zawsze proponuje również konkurencja. Dodatki do dobrze wykonywanych zadań zawsze się sprawdzą i umocnią relacje, które skutkują efektywnym działaniem przedsiębiorstwa, oraz zadowoleniem jego pracowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here