5 pomysłów na prezent na dzień ojca dla taty gadżeciarza

Dzień ojca to święto, podczas którego możemy wyrazić naszą miłość oraz podziękować tacie za jego opiekę i wsparcie. Warto obdarować tatę czymś wyjątkowym. Twój tata jest miłośnikiem wszelkiego rodzaju gadżetów elektronicznych? To częste hobby wśród mężczyzn – w końcu dorośli chłopcy też mogą lubić zabawki. Co kupić na Dzień Ojca dla fana elektroniki? Jaki prezent najlepiej wybrać?

Smartwatch lub smartband – inteligentny zegarek wyposażony w wiele dodatkowych funkcji

Nawet jeśli twój tato nie uprawia czynnie żadnego sportu, taki zegarek czy opaska z pewnością zachęci go do większej aktywności. Świadomość, ile się ruszamy w ciągu dnia i że ruchu tego jest za mało oraz radość, którą sprawia korzystanie z elektronicznej zabawki, zmotywuje tatę do aktywności fizycznej. Pulsometr i ciśnieniomierz pozwolą tacie monitorować stan swojego zdrowia, które jest przecież najważniejsze – zwłaszcza jeśli tato jest już w nieco starszym wieku. Pokażesz tacie w ten sposób, że troszczysz się o niego. Inteligentne opaski dostępne są w różnych wzorach i kolorach.

Power bank – by gadżety były zawsze naładowane

Jeśli masz tatę gadżeciarza, z pewnością ma on chociaż jedno z takich urządzeń jak smartfon, tablet, notebook – a prawdopodobnie nawet posiada je wszystkie. Urządzenia elektroniczne tego typu oferują ogromną wygodę i mnóstwo rozrywki, mają jednak jedną wadę – nieustannie trzeba pamiętać o ich ładowaniu. W obecnych czasach przesyłamy tyle danych, że musimy je ładować właściwie codziennie. Dlatego świetnym prezentem będzie wydajny power bank. Przydatną funkcją będzie także możliwość jednoczesnego ładowania kilku urządzeń naraz. Ważny jest także niewielki rozmiar i lekka waga, aby power bank był poręczny i nie zabierał dużo miejsca w plecaku czy samochodzie. Ostatnie kryteria to elegancki wygląd i nowoczesna kolorystyka – prezent powinien się wyróżniać.

Golarka elektryczna lub trymer do zarostu

Wielu mężczyzn nie przepada za goleniem. Jeśli twój tato do nich należy, z pewnością łatwiej i przyjemniej będzie mu wykonywać te żmudną czynność przy pomocy profesjonalnego urządzenia elektronicznego. Pomoże mu ogolić się szybciej i łatwiej, a rezultat będzie dokładniejszy i wystarczy na dłużej! Warto wybrać taką golarkę, która działa zarówno na baterie, jak i podłączona do gniazdka sieciowego. Z kolei trymer pomoże w dowolny sposób przycinać brodę, a także owłosienie w nosie czy uszach. Precyzyjne końcówki pomogą uzyskać pożądany kształt nawet na małych powierzchniach. Wodoodporność pozwoli na dłuższą wytrzymałość i nie trzeba będzie martwić się o to, że zachlapie się wodą w łazience. Sprawi także, że tato będzie mógł bez obaw korzystać z urządzenia pod prysznicem.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here