Co jest potrzebne do zapalniczki Zippo

Zippo to najbardziej znana na świecie marka zapalniczek benzynowych. Odznacza się nie tylko wieloletnią historią, ale też zaletami, które uczyniły z nich produkt luksusowy i niemalże kultowy. Co takiego sprawia, że Zippo jest popularne i pożądane przez każdego palacza lub miłośnika nietypowych gadżetów?

Zapalniczki z długa historią

Zapalniczki Zippo powstały w Stanach Zjednoczonych w latach 30 XX wieku. Wszystkie dlatego, że wcześniejsze modele zapalniczek po prostu były niedoskonałe i notorycznie gasły na wietrze. Potrzeba stworzenia zapalniczki wiatroodpornej doprowadziła do powstania konstrukcji z bawełnianym knotem, osłoniętym metalowym kominkiem. W efekcie powstała najbardziej znana zapalniczka świata, której sława rozszerzyła się jeszcze w latach pięćdziesiątych XX wieku, po intensywnych kampaniach reklamowych.

Jednak nie sama reklama sprawiła, że Zippo nieustannie uznawane jest za najlepszą zapalniczkę świata. Zagwarantowały jej tak pozytywną opinię przede wszystkim wysokiej jakości materiały, niezawodność i odporność na warunki pogodowe. Dodając do tego niesamowity wygląd i wiele modeli, od klasycznej prostoty obudowy aż po wymyślne wzory, uzyskujemy produkt, który nigdy nie przestanie być rozchwytywany.

Benzyna do Zippo

Bez wątpienia podstawowym i niezbędnym akcesorium, które musimy posiadać, aby korzystać z Zippo, jest benzyna do zapalniczek. To ona jest paliwem, które jest niezbędne do pojawienia się płomienia. Najlepiej używać w tym przypadku oryginalnej benzyny Zippo, która gwarantuje pełną kompatybilność produktów i sprawia, że zapalniczka zawsze działa tak samo dobrze.

Kamień do zapalniczki

Do działania zapalniczki niezbędny jest kamień, który spowoduje powstanie iskry, a ta z kolei zapali płomień. Kamień to jednak rzecz zużywalna, która z czasem powinna być wymieniona, aby zapalniczka Zippo działała tak samo. Nic więc dziwnego, że marka wypuściła na rynek swoje wymienne kamienie, a także wygodne dyspensery, które pomagają w wymianie. Nie potrzeba do niej palców – wystarczy użyć specjalnego mechanizmu dyspensera, aby szybko i łatwo zmienić kamień na nowy.

Oryginalny knot Zippo

To oczywiste, że zapalniczka benzynowa wymaga dobrego knota do tego, aby mogła działać. Knot jest oczywiście kolejnym elementem zapalniczki Zippo, który z czasem ulega zużyciu. Dlatego też po jakimś czasie jej używania należy go wymienić. Również w tym przypadku rekomendujemy wykorzystanie oryginalnego knota marki Zippo, który z całą pewnością będzie pasował do urządzenia, a jego wysoka jakość zapewni możliwość długiego użytkowania.

Etui na zapalniczkę

Dla prawdziwych miłośników zapalniczek niezbędnym akcesorium będzie etui, które pozwoli osłonić gadżet przed ewentualnymi rysami na obudowie czy innymi zniszczeniami. Bez problemu będziesz mógł wybrać taki, który spodoba ci się najbardziej, jeśli tylko zajrzysz do profesjonalnego sklepu Zippo. Wykorzystanie oryginalnego opakowania sprawi, że na pewno będzie idealnie dopasowane rozmiarem i kształtem do twojej zapalniczki, gwarantując jej najwyższe bezpieczeństwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here