zaproszenia

Zaproszenia ślubne są jedną z wielu rzeczy, które każda para młoda ma na głowie podczas ślubnych przygowotawań. Okazuje się, że znalezienie zaproszeń, które będą idealnie może potrwać trochę czasu. Co zrobić, aby uniknąć niedociągnięć i nie strzelić gafy? Co pominąć i na czym się skupić? 

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/zaproszenia-slubne/

Kilka wskazówek, które ułatwiają Wam życie

  1. Styl wesela – jest to bez wątpienia bardzo ważna sprawa. Zaproszenia powinny być dostosowane do stylu imprezy weselnej. Jeżeli dla przykłady organizujemy wesele w stylu boho dobrze będzie zadbać o to, aby na zaproszeniu pojawił się element żywych kwiatów. Natomiast kiedy wesele będzie zorganizowane w stylu glamour dobrze będzie, aby było w kolorze złota, srebra bądź czerni.
  2. Osobowość Pary Młodej – pamiętajcie, że jest to wasz dzień i tylko Wy powinniście o nim decydować. Inni mogą doradzać, ale na pewno nie narzucać. Marzycie o weselu w stylu glamour? Drzwi są otwarte a możliwości jest wiele. Nie jesteście przebojowi i nie lubicie zwracać na siebie uwagi? Postawcie na elegancję z nutą prostoty.
  3. Kolory – ważne jest to, aby wybrać jeden bądź dwa kolory przewodnie, które będą wyznacznikiem całej imprezy. Kolor powinien znajdować na na zaproszeniu, na winietach, a także dekoracjach dekoracjach sali.
  4. Czarno na białym – kolejnym bardzo ważnym aspektem jest wybór czcionki. Musi być ona przede wszystkim czytelna. , która będzie przede wszystkim czytelna. Nie stawiajcie na fikuśne czcionki, bo czasami ciężko jest je rozczytać! Goście muszą wiedzieć, dokąd idą na ślub, kiedy on się dobędzie i do, kiedy mogą dać odpowiedź, czy pojawią się na przyjęciu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here