Szkolenia – jak pomagają w prowadzeniu franczyzy

Szkolenia to bardzo ważny element wdrożenia do prowadzenia franczyzy. To na nich można się dowiedzieć, jak zostać franczyzobiorcą, który osiągnie sukces na lokalnym rynku.

Jak zostać franczyzobiorcą – szkolenie na start

Odbycie szkolenia przez franczyzobiorcę pozwala na otwarcie biznesu. Jest ono zwykle dwuetapowe. Rozpoczyna się już na etapie rekrutacji do sieci. Podczas niej kandydatowi na osobę prowadzącą sklep przedstawiane są bliższe informacje na temat działania franczyzy i prowadzenia placówki. Kolosalne znaczenie ma jednak praktyczna część szkolenia. To na niej kandydat poznaje zasady funkcjonowania sklepu na co dzień. Pozwala to na zobrazowanie, jak sobie radzić w określonych sytuacjach, które mogą się zdarzyć w codziennym prowadzeniu placówki.

Szkolenia franczyzobiorców – kto je prowadzi i jaka jest ich tematyka?

Do przekazania wiedzy na temat tego, jak zostać franczyzobiorcą, który odnosi sukcesy na rynku, wymagane jest duże doświadczenie i odpowiednie podejście do każdego kandydata. To dlatego szkolenia dla franczyzobiorców są prowadzone przez profesjonalnych trenerów sieci. Tematyka kursów obejmuje m.in. zarządzanie zespołem, finanse sklepu, dostawy, marketing czy też obsługę klientów.

Która sieć oferuje najlepsze szkolenia wdrażające?

Profesjonalne szkolenia wdrażające doskonale odpowiadające na pytanie, jak zostać franczyzobiorcą który ma szansę rozwoju na lokalnym rynku, oferuje m.in. znana sieć sklepów Żabka. Dobry start sklepu jest tutaj możliwy dzięki bogatemu pakietowi szkoleń. Teorię uzupełnia bowiem praktyka. Każdy z franczyzobiorców musi przejść indywidualne szkolenie w sklepie trenerskim zlokalizowanym blisko miejsca zamieszkania. Trwa ono 11 dni (i przynosi dobre efekty).

Dobre przygotowanie do biznesu, obok zaangażowania przedsiębiorcy czy wysokiej jakości obsługi klienta, przekłada się na wyniki finansowe. W przypadku franczyzobiorców Żabki często przewyższają one znacznie te pochodzące z tytułu umowy o pracę. Ile można zarobić na Żabce? Tylko w II kwartale 2022 roku w skali kraju przeszło 77% franczyzobiorców sieci mogło się pochwalić miesięcznymi przychodami sięgającymi 22 tysięcy złotych lub więcej. Zarobki franczyzy Żabka są zatem konkurencyjne na tle innych sieci działających na polskim rynku. Właśnie to, ile można zarobić na Żabce, decyduje zatem często o jej wyborze przez przedsiębiorców. To dlatego warto sprawdzić, jak otworzyć sklep Żabka i ile czasu zajmie cały proces.

Jak otworzyć sklep Żabka?

Założenie sklepu sieci Żabka nie jest trudne. Trzeba przejść przez kilka etapów. Jak otworzyć sklep Żabka? Konieczne jest wypełnienie formularza przez stronę www, później odbycie rozmowy z rekruterem. Po paru spotkaniach, gdy kandydatura zostanie zaakceptowana, rozpoczyna się szkolenie i przygotowanie sklepu (do otwarcia). Niezbędne jest przy tym założenie działalności gospodarczej oraz podpisanie umowy franczyzowej. Średnio cały proces trwa. kilka- kilkanaście tygodni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here