Budowa hali produkcyjnej

Budowa hali produkcyjnej jest dość skomplikowany procesem i dzieli się na poszczególne etapy. Hale produkcyjne przed postawieniem muszą mieć postawione odpowiednie normy ,a za tym idzie spełnienie wymóg klienta. Pierwszym etapem podczas stawiania Hali jest: wybór odpowiedniej lokalizacji, sprawdzeniu terenu działki, dróg które będą prowadzić do hali produkcyjnej i zdobycie pozwolenia na budowę obiektu.

Aby wykonać projekt potrzebne będą ,mapy do celów projektowych i badania geotechniczne gruntu. Wykonawca które buduje hale produkcyjne na tym etapie powinien: zebrać opinie decyzje i uzgodnienia. W tym momencie dobrze jest podpisać umowy , wtedy zaczynają się pracę które mają na celu wykonania instalacji wodnych, grzewczych, gazowych, kanalizacji. Pracę nad budową hali ruszają dopiero wtedy gdy, inwestor otrzyma prawomocną decyzję.

Budowę takiej hali rozpoczyna się od postawienia odpowiednich fundamentów, a mianowicie od zrobienia wykopków ,kiedy są już gotowe wylewa się beton.

Kiedy fundamenty są gotowe w pierwszej kolejności stawia się szkielet takiej hali ,które są wykonane ze stali. Następnie montowane są rygle czyli obudowy ścian oraz płat dachowych. Właśnie do tych elementów są przykręcane materiały ,które stanowią obudowę hali. Wtedy także są montowe elementy takie jak: odwodnienie, drzwi i okna, rury spustowe, bramy.

Jeśli zastanawiało cię gdzie możesz wykupić takie usługi ,zwróć się do strony Kobexstal.pl, która ma w swoim zanadrzu takie usługi. Firma stawia także takie budynki jak:

-hale magazynowe
-hale produkcyjne – więcej informacji znajdziesz na: https://www.kobexstal.pl/pl/hale/hale-produkcyjne/
-hale logistyczne
-hale inwentarskie
-hale rolnicze
-hale chłodnie
-hale typu hangarowego
-hale handlowe
-hangary lotnicze

Hale stawiane przez tą firmę mają wyjątkową wytrzymałość i atrakcyjną cenę która powinna zadowolić każdego zainteresowanego postawieniem dużych hal jak i tych mniejszych. Firma potrafi optymalnie dostosować wymogi do potrzeb klienta. Wszystkie konstrukcje ,które tworzy Kobexstal.pl obowiązują z panującymi normami Europejskimi. Także znajdą się budynki bardzo dużo których powierzchnia przekracza 450m2 ,ale także można postawić budynek dużo mniejszy, najmniejszy budynek który oferuje firma Kobexstal ma wymiary 15m x 30m x 5m .Należy wiedzieć także o tym że, w swoim zanadrzu mają wiele bardzo różnych rozwiązań konstrukcyjnych które mogą zastosować w celu dostosowania hali do indywidualnych potrzeb każdego zainteresowanego klienta.

Konstrukcje które stawia firma Kobexstal zostają zabezpieczone w odpowiedni sposób ,które mają na celu chronić przed korozją ,a są one zabezpieczone tak:

-Malowanie
-Cynkowanie ogniowe
-Farby cynkowe
-Farby ogniochronne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here