Texaco

Jednym z największych na świecie producentów olejów silnikowych, olejów przekładniowych do skrzyń biegów, płynów do chłodnic i innych płynów technicznych dedykowanych samochodom osobowym, dostawczym, ciężarowym i autobusom, jest amerykański koncern Texaco, który w 2001 roku połączył się z innym amerykańskim gigantem, firmą Chevron. Połączone firmy oferują wszystkie rodzaje wyrobów petrochemicznych, jakich potrzebuje współczesny transport i przemysł.

Marka olejów i płynów technicznych dla aut osobowych

Na aktualną ofertę amerykańskiego koncernu Texaco składa się kilka dużych marek, które grupują produkty petrochemiczne i płyny techniczne dedykowane różnym kategoriom pojazdów spalinowych. W przypadku samochodów osobowych i dostawczych, a także motocykli i pojazdów rekreacyjnych, jest to marka Havoline. Produkty sprzedawane pod nazwą tej marki to przede wszystkim nowoczesne oleje silnikowe i oleje do automatycznych skrzyni biegów, a także inne oleje przekładniowe i płyny do chłodnic. Co warte podkreślenia linia Texaco Havoline to zarówno oleje do silników 4-suwowych, jak i do 2-suwowych, czyli do starszej generacji motocykli oraz do niektórych modeli motocykli wyścigowych. Havoline to przede wszystkim syntetyczne oleje silnikowe, w tym produkty nowej generacji, w tym oleje niskopopiołowe, niskoemisyjne i paliwooszczędne.

Marka olejów i płynów do chłodnic dla pojazdów ciężarowych

W przypadku pojazdów ciężarowych i specjalnych, w tym ciągników rolniczych, maszyn budowlanych i górniczych, stosuje się inny rodzaj olejów smarnych niż w standardowych samochodach osobowych, autach dostawczych, motocyklach czy pojazdach rekreacyjnych. Dlatego koncern Texaco stworzył odrębną markę produktów zawierającą oleje i płyny do chłodnic dla ciężarówek, autobusów i innych ciężkich maszyn. Marka Delo Texaco obejmuje wiele rodzajów olejów silnikowych przystosowanych do obsługi silników mocno obciążonych, olejów do automatycznych skrzyni biegów, olejów do układów przeniesienia napędu oraz olejów hydraulicznych. Delo to także wydajne, nowoczesne płyny do chłodnic dla pojazdów ciężarowych i specjalnych, ciągników i maszyn budowlanych.

Jeśli poszukujesz nowoczesnego, w pełni syntetycznego oleju silnikowego do samochodu osobowego lub dostawczego, szukaj produktów marki Havoline Texaco. Jeśli natomiast potrzebujesz oleju do ciężarówki, niezależnie od tego, czy jest to olej silnikowy, czy olej do automatycznej skrzyni biegów, zapoznaj się z bogatą ofertą wyrobów petrochemicznych marki Delo. Nazwą tej marki sygnowane są również oleje hydrauliczne i płyny do chłodnic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here