karma dla kota Caniwild

Karma dla czworonożnego pupila powinna być równie starannie dobierana jak pokarm dla jego właściciela. Odpowiednia zawartość składników odżywczych pozwala nasycić organizm zwierzątka i na bieżąco uzupełniać witaminy oraz minerały. Karma dla kota Caniwild to jeden z najlepszych wyborów na rynku – zawiera ona dużą ilość świeżo przygotowanego mięsa oraz bogactwo dodatkowych elementów, m.in. suplementów. Producent wykorzystuje receptury stworzone na podstawie najnowszych wyników badań oraz naturalnych predyspozycji zwierzęcia. Koty są przede wszystkim mięsożerne, co potwierdzają ich – możliwe do zaobserwowania – zachowania instynktowne. Korzystanie z diety ancestralnej, czyli opartej na pierwotnym żywieniu przodków, jest najbardziej optymalnym wyborem dla zwierząt domowych.

Czym charakteryzuje się każda karma dla kota Caniwild?

Poza tym, że karma marki Caniwild odzwierciedla naturalne potrzeby kota, jakość składników jest na wysokim poziomie. Wyselekcjonowane kąski są wolne od konserwantów i ulepszaczy – zarówno świeże i suszone składniki nie zawierają sztucznych barwników i aromatów. Dzięki dużej zawartości mięsa, posiłek kota gwarantuje mu naturalne, wartościowe dla niego źródło białka zwierzęcego. Wszystko, co kryje się w opakowaniu, opisane jest na etykiecie. Docenią to zwłaszcza właściciele kotów-alergików, którzy pilnie zwracają uwagę na to, co tak naprawdę zawiera mokra lub sucha karma. Jednak firma znalazła na to jeszcze wygodniejsze rozwiązanie!

Wybór hipoalergicznej karmy dla kota Caniwild

Tak jak i ludziom coraz łatwiej kupić produkty pozbawione alergenów (np. bezglutenowe lub bez laktozy), tak i marka Caniwild spieszy z pomocą dla futrzastych przyjaciół. Co najciekawsze – właściwie każda karma dla kota Caniwild jest oparta na formule hipoalergicznej. Dzięki temu nie trzeba już zamartwiać się, jak zwierzę zareaguje na pożywienie. Żadna z karm Caniwild nie zawiera zbóż, a wykorzystane rodzaje mięsa są rzadko alergizujące. Węglowodany pochodzące ze zbóż powodujących alergie pokarmowe są zastąpione warzywami i owocami. Wśród nich znajdują się takie specjały jak batat – który dostarcza m.in. witaminy z grupy B.

Duży wybór pokarmu

Decydując się na karmę dla kota Caniwild, klient otrzymuje szeroki asortyment produktów. Są to zarówno suche, jak i mokre artykuły żywieniowe w różnych smakach. Puszki z zamykanym wieczkiem pozwalają zachować jakość pokarmu i higienę w mieszkaniu. Miłym dodatkiem są przysmaki dentystyczne, które również występują w różnych wersjach prozdrowotnych – np. uspokajające lub wspomagające trawienie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here