paznokcie hybrydowe warszawa

Kobiety od zawsze dbały o estetykę swoich dłoni, a jednym z ich najważniejszym atrybutem są paznokcie. Do lamusa odeszły już tradycyjne lakiery, z których panie chętnie zrezygnowały na rzecz manicure hybrydowego. Dowiedz się o nim więcej. Przedstawiamy fakty i mity dotyczące tego sposobu malowania paznokci.

Manicure hybrydowy to najpopularniejsze malowanie paznokci – FAKT

Rzeczywiście tak jest. Panie, które dbają o estetykę własnych dłoni, coraz częściej decydują się właśnie na paznokcie hybrydowe. Warszawa to tylko jedno z miast, w którym bez problemu znaleźć można dobry salon, w jakim przyjmuje profesjonalna stylistka paznokci.

Manicure hybrydowy cieszy się dzisiaj ogromną popularnością z kilku względów. Przede wszystkim jest wygodny, bo cieszy się długą trwałością. Lakier utwardzony specjalną lampą jest również odporny na ścieranie, pękanie czy rysowanie płytki. Dzięki temu, aż do kolejnej wizyty w salonie kosmetycznym, paznokcie są wręcz idealne.

Manicure hybrydowy nie niszczy paznokci – FAKT

Przeciwnicy tej metody zdobienia paznokci uznają, że hybryda niszczy naturalną płytkę paznokcia. Nic bardziej mylnego, przecież przed nałożeniem ostatecznego lakieru hybrydowego ta zostaje zabezpieczana specjalną bazą. Paznokcie mogą niszczyć się jedynie wtedy, gdy manicure nie zostanie prawidłowo wykonany. Jeśli zaś realizuje go profesjonalna stylistka, bez żadnych obaw można stosować go bez żadnej przerwy.

Manicure hybrydowy powinna wykonywać stylistka – FAKT

W sieci dostępne są zestawy do wykonywania manicure hybrydowego. I trzeba przyznać, że spora liczba kobiet zdecydowała się je nabyć. My uznajemy jednak, że takie malowanie paznokci powinno być realizowane przez profesjonalistów. Przede wszystkim dlatego, by efekt był estetyczny i trwały, ale również po to, by malowanie było bezpieczne. Należy wykonywać je dobrej jakości sprzętem, który jest za każdym razem właściwie dezynfekowany. W warunkach domowych raczej nie ma takiej możliwości. Do tego bez specjalistycznych kursów wiele kobiet uzyskuje raczej kiepski efekt końcowy.

Manicure hybrydowy nie jest trwały – MIT

Dobrze wykonany manicure hybrydowy jest trwały. Nie odpryskuje, nie odbarwia się, nie rysuje ani nie pęka. Jeśli jest inaczej, oznacza to, że został zrobiony po prostu źle.

Manicure hybrydowy można wykonywać co kilka miesięcy – MIT

Specjalistki potwierdzają, by manicure hybrydowy wykonywać co 2-3 tygodnie. Można oczywiście robić go rzadziej, natomiast wraz z rosnącą płytką paznokcia, nie będzie on wyglądał ładnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here