Prezent na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu to wyjątkowa okazja. Obchodzimy ją oczywiście co roku, ale raz na jakiś czas zdarza się ta jedyna, okrągła rocznica, którą chcemy jeszcze bardziej celebrować. Prezent na rocznicę ślubu będzie różnił się w zależności od tego, którą rocznicę obchodzimy. Innym upominkiem obdarujemy również swojego partnera a innym znajomych. Jedno jest pewne – zdecydowanie w tym temacie króluję ręcznie robione prezenty i porcelana. Dlaczego? O tym w dalszej części artykułu.

Rocznica ślubu – prezent dla męża, żony, znajomych – co wybrać?

Jednym z najlepszych sposobów na zaskoczenie kogoś ciekawym upominkiem, jest postawienie na ręcznie robione prezenty. Obecnie w sieciówkach możemy wybierać wśród wielu ciekawych rzeczy, które z pewnością świetnie prezentowałyby się jako prezenty. Mają one jednak swoje niezaprzeczalne wady. Pierwszą a nich jest powszechność i brak oryginalności a drugą wątpliwa jakość tego typu produktów. Jeśli zdecydujemy się na dokonanie zakupu w sklepie z prezentami, w którym znajdują się wysoko jakościowe produkty, to z pewnością znajdować się tam będzie dobrej jakości porcelana oraz ręcznie robione prezenty. Jest to jeden z najczęstszych wyborów, jeśli chodzi o oryginalny prezent na rocznicę ślubu.

Pomysły na prezent z okazji rocznicy ślubu

Jak wiadomo, każdy rok wspólnego życia w związku ma swoją unikalną nazwę i znaczenie. Im dalej w las, tym rocznica staje się dla nas jeszcze ważniejsza i jeszcze bardziej wyjątkowa. Na pierwsze rocznice oczywiście równie warto jest obdarować się zestawem porcelanowym. Może być on jednak nieco skromniejszy niż ten podarowany z okazji okrągłej daty. Pierwsze rocznice nazywane są kolejno, od pierwszej zaczynając; papierową, bawełnianą, skórzaną, kwiatową, drewnianą, cukrową, wełnianą, spiżową, glinianą i 10 rocznica nazywana jest cynową bądź aluminiową.

Ręcznie robione prezenty to takie, które możemy spersonalizować. Być może warto więc zamówić kubek z datą ślubu i grafiką nawiązującą do danej rocznicy? Filiżanka na pierwszą rocznicę może zawierać grafikę zwykłego papieru albo prosty napis ‘’PAPIEROWA’’. 4 rocznica może mieć grafikę kwiatu, 6 – cukru itd. Wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Rocznica porcelanowa idealna na wręczenie porcelany

20 rocznica ślubu większości osobom zdarza się raz w życiu. Posiada ona wdzięczną nazwę ‘’PORCELANOWA’’. Czy to nie idealna okazja na wręczenie drugiej połówce całego zestawu porcelanowego? Przy tak okrągłej i pięknej rocznicy możemy zaszaleć i postawić na całą zastawę. W jej skład mogą wchodzić filiżanki, talerze, kubki, dzbanki, miseczki. Wszystkie utrzymane w jednej linii stylistycznej np. posiadające datę ślubu albo cytat, który jest ważny dla pary. Tak naprawdę tego typu prezent na rocznicę ślubu możemy z powodzeniem wręczyć zarówno swojej drugiej połowie, jak i znajomym czy rodzicom, którzy świętują ten wyjątkowy dzień.

Jaki prezent na rocznicę ślubu dla znajomych?

Jeśli nasi znajomi są nam bliscy i zdajemy sobie sprawę z tego, że mają oni dosyć duże poczucie humoru, to możemy pokusić się o spersonalizowaną zastawę stołową ze śmiesznym tekstem. Może mieć on przekaz, który zrozumieją tylko znajomi – tym lepiej! Liczy się oryginalność i zaskoczenie najbliższych! Jeśli natomiast wolimy nieco bezpieczniejszą opcję, to ciekawą opcją będzie prezent na rocznicę ślubu w postaci porcelany na której znajdują się imiona pary i ich data ślubu. To klasyk, który ani trochę się nie starzeje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here