Samsung Galaxy Z Flip4

Składane telefony swego czasu cieszyły się ogromną popularnością i uznaniem wśród wymagających użytkowników. Teraz moda powraca ze zdwojoną siłą wraz ze składanym smartfonem – Samsung Galaxy Z Flip4. Szeroki wybór kolorów, pojemności pamięci i niesamowite możliwości. A to wszystko mieści się w kieszeni koszuli!

Niesamowita stylistyka i jakość wykonania

Wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły Samsung Galaxy Z Flip4 nie tylko zachwyca formą, ale i zastosowanymi materiałami. Szkło łączy się z metalem i tworzy wytrzymałą, stylową całość dostępną w czterech kolorach do wyboru: fioletowym, szarym, niebieskim i w odcieniu różowego złota. To za mało? Zdecyduj się na wersję z edycji Bespoke i personalizuj swoje urządzenie wybierając odcienie z szerokiej palety kolorów[1]. Ramka w kolorze srebra, złota, a może klasyczna – czarna? Zielony przedni oraz czerwony tylny panel? Albo odwrotnie? A może cały na biało?! Wybór należy do Ciebie[2]!

Poza tym wystarczy tylko rzucić okiem na ten nieoczywisty kształt i proporcje. Po złożeniu Flip4 jest niezwykle kompaktowy, poręczny i niewielki. To praktycznie kwadratowa kostka, która zmieści się w kieszeni koszuli czy niewielkiej torebce. Poza tym, jeśli chcesz sprawdzić powiadomienia, nie musisz go otwierać, bowiem wszystko jest widoczne na personalizowanym ekranie zewnętrznym. Po otwarciu Galaxy Z Flip4 Twoim oczom ukaże się wyświetlacz o przekątnej 6,7 cala ze szkłem Ultra Thin Glass[3]. Boisz się o jego wytrzymałość? Niepotrzebnie. Nowe Foldy to najbardziej wytrzymałe składane smartfony w historii serii Galaxy Z Flip, wyposażone w szkło Corning Gorilla Glass Victus+, a ich zawias wykonano w technologii Armor Aluminum.

Pełnia zabawy z Samsung Galaxy Z Flip4

Poza tym Galaxy Z Flip4 nie boi się wody, bowiem jest to pierwszy na świecie składany smartfon odporny na wodę[4], który bez problemu wytrzyma zanurzenie na głębokość do 1,5 m nawet przez pół godziny. Teraz nie musisz obawiać się spaceru w deszczu, kąpieli w czy zabawy przy fontannie. Zresztą, to świetny smartfon do robienia zdjęć, więc nie warto czekać na idealną pogodę! Chcesz dodatkowej ochrony? Zawsze możesz przystąpić do programu Samsung Care+ i uwolnić się od troski o swój smartfon.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska

 

[1] Dostępność kolorów zależy od kraju, regionu lub dystrybutora.

[2] Personalizowane wersje Bespoke Edition dostępne tylko na stronie Samsung.com. Czas dostawy to ok. 3–4 tygodnie. Dostępność kolorów Bespoke Edition może zależeć od kraju, regionu lub operatora.

[3] Ekran główny Galaxy Z Flip4 mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt ma 6,7 cala lub 6,6 cala, jeżeli uwzględnić zaokrąglone narożniki. Rzeczywista powierzchnia obrazu jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone narożniki i otwór na aparat.

[4] Dotyczy Galaxy Z Fold4, Z Flip4, Z Fold3 5G i Z Flip3 5G. Galaxy Z Flip4 ma klasę ochrony IPX8. Klasyfikacja IPX8 oznacza odporność na warunki testowe: zanurzenie w wodzie słodkiej na głębokość do 1,5 metra, na maksymalnie 30 minut. Użytkowanie na plaży lub w basenie jest niezalecane. Telefon nie jest odporny na pył.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here