Kriolipoliza

Kriolipoliza jest jedną z metod usuwania niepożądanej tkanki tłuszczowej z organizmu. Polega ona na redukcji tkanki tłuszczowej przy pomocy oddziaływania niskiej temperatury.

Czym jest kriolipoliza?

Kriolipoliza jest to jeden z rodzajów zabiegów medycyny estetycznej, który polega na zamrażaniu tłuszczu. Efektem tego jest zmniejszenie poziomu podskórnej tkanki tłuszczowej. Zabiegi wykonywane są przy użyciu wyspecjalizowanego do tego urządzenia. Urządzenia takie można znaleźć w wielu specjalistycznych gabinetach w dużych miastach takich jak Warszawa. Kriolipoliza Warszawa daje bardzo dobre efekty, które widoczne są u pacjenta już po upływie czterech miesięcy. Utrzymują się nawet do pół roku. Zabieg ten zmniejsza powierzchniową tkankę tłuszczową aż o 30%-40% w porównaniu do pierwotnego stanu.

Przebieg zabiegu

Zabiegi wyszczuplające warszawa obejmują takie rodzaje zabiegów jak między innymi kriolipoliza. Zabieg ten trwa około godziny, jednakże zależne jest do w dużej mierze od powierzchni ciała pacjenta. Każda część ciała poddawana jest kriolipolizie osobno. Używany do tego jest próżniowy aplikator, który przykłada się do ciała. Partia skóry wraz z tkanką tłuszczową jest przez niego zasysana, a z tłuszczu pobierana jest energia cieplna. W tym momencie komórki tłuszczowe obumierają, a następnie ulegają rozpuszczeniu. Cały proces trwa od dwóch do sześciu tygodni i nie jest bolesny. Nie powoduje również zwiększonych skutków ubocznych.

CoolSculpting

W ostatnich latach popularne stały się również zabiegi kriolipolizy przeprowadzane przy pomocy urządzenia CoolSculpting. Jest to jedna z najbardziej popularnych metod, która służy w dużej mierze do modelowania twarzy, a także do konturowania sylwetki. CoolSculpting jest najczęściej wykorzystywany przy zabiegach obejmujących części ciała takie jak szczęka, podbródek, uda, ramiona, brzuch, a także boczki i pośladki. Urządzenie CoolSculpting posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, które są potrzebne do przeprowadzana różnego rodzaju zabiegów wyszczuplających ciało. Jest to urządzenie w pełni wyspecjalizowane do tego celu. Gwarantuje ono uzyskanie odpowiednich efektów w ciągu około sześciu tygodni, ponieważ efekty zabiegu nie są od razu widoczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here