Przeczep - szansa dla Twojego wyglądu

Włosy to jeden z najważniejszych elementów naszego wizerunku. Fryzura to przecież coś co rzuca się na pierwszy rzut oka a ludzie poznając nas w dużej mierze kierują się oceną wizualną. Wielu ludzi miewa jednak problemy ze swoimi włosami, wypadają one, stają się rzadkie – niektórzy całkiem łysieją. Co gorsza dotyka to nie tylko mężczyzn, ale też kobiety i jest uwarunkowane różnymi czynnikami od genetyki po ciężkie choroby. Jak więc poprawić stan swoich włosów jeśli wiemy, że mamy z nimi problemy?

Faza wstępna

We wstępnej fazie musimy zdiagnozować problem. Musimy stwierdzić, czy problem związany z naszymi włosami jest bardzo poważny czy też są to tylko chwilowe przerzedzenia włosów związane z ogólnym osłabieniem. Bez względu na wariant w tej fazie powinniśmy zrewidować czynniki szkodliwe – zmienić dietę, zadbać o włosy za pomocą suplementacji witamin i wspomagaczy.

Można też użyć w tej fazie naturalnych i przebadanych badaniami dermatologicznymi specyfików bądź szamonów na porost włosów. Należy zaś unikać preparatów głoszących cudowne odrośnięcie włosów w ciągu kilku lub kilkunastu dni gdyż nie mają szans nam pomóc. Jest to zazwyczaj oszustwo mające na celu wyłudzenie pieniędzy.

Klinika włosa warszawa

Jeśli zauważamy wyraźną fazę osłabienia i przerzedzenia włosów a metody wcześniej opisane nie skutkują należy wykorzystać metody medyczne. Na rynku krajowym działa kilkanaście różnych firm reklamujących się jako klinika włosa. Kilka z nich możemy odnaleźć pod nazwą klinika włosa warszawa. Dostępne tamże zabiegi to zagęszczanie włosów warszawa oraz przeszczep włosów warszawa.

Zagęszczanie włosów warszawa to podstawowy zabieg wykonywany w warszawskiej klinice włosa. Jest on polecany osobom o przerzedzonych włosach, których w żaden inny sposób nie można wzmocnić i uleczyć. W ofercie kliniki włosa dostępne są zabiegi regeneracji za pomocą mezoterapi komórkami macierzystymi. Pozwala to w naturalny nieszkodliwy dla organizmu sposób zagęścić włosy i przywrócić im blask i wygląd.

W ofercie klinik włosa odnajdziemy też zabieg przeszczepu włosów. Przeszczep dokonuje się metodą S.A.F.E.R i jest przeprowadzany przez wykwalifikowaną kadrę medyczną. Oferowane jest znieczulenie miejscowe zapewniające komfort i brak bólu przy zabiegu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here