usta
fot.: pexels.com

Piękne i pełne usta, to marzenie wielu kobiet. Ich dorodny kształt jest niewątpliwym symbolem zmysłowości, na który uwagę zwracają również mężczyźni. Niestety, nie wszystkie kobiety mogą się pochwalić naturalnie dużymi i jędrnymi ustami. Jednym ze sposobów na ich powiększenie, są zabiegi medycyny estetycznej, które w ostatnich latach cieszą się ogromną popularnością. Jak się jednak okazuje, istnieją inne metody, które również mogą być skuteczne.

Zobacz też: http://kobiecosc.pl/jak-powiekszyc-swoje-usta/

Naturalne metody powiększenia ust

Powiększenie ust bez ingerencji lekarza lub skalpela jest możliwe, jednak z pewnością efekty takich „zabiegów” są mniej trwałe. Jedną z naturalnych metod powiększania ust, jest ich modelowanie za pomocą makijażu. Jak się okazuje, odpowiednio wykonany makijaż ust może przynieść zaskakujące efekty – nie tylko skutecznie powiększa usta, ale także dodaje im pełności.

Oprócz tego, warto pomyśleć o powiększeniu i ujędrnieniu ust za pomocą masaży i peelingów. Działania te pobudzają krążenie, dzięki czemu tkanki są lepiej odżywione i napięte. Zabieg ten można wykonywać za pośrednictwem szczoteczki do zębów lub frottowego ręcznika. Inną techniką, jest masowanie ust palcami. Peeling ust natomiast, złuszczy martwy naskórek.

Ponadto, na rynku dostępnych jest wiele kosmetyków, które wypełniają usta. Dogłębnie nawilżają oraz ujędrniają wargi, przez co można zauważyć widoczny efekt powiększenia ust. Takie preparaty najczęściej występują w postaci błyszczyków lub balsamów do ust.

Powiększanie kwasem czy naturalne?

Niestety, wiele kobiet nie może zdecydować się na powiększanie ust kwasem hialuronowym, ze względu na zbyt wysoką cenę zabiegu. Kwota ta może sięgać wysokości kilku tysięcy złotych, a co więcej – zabieg musi być powtarzany co kilka miesięcy, co oznacza regularne wydatki.

Właśnie dlatego, z pomocą przychodzą naturalne metody powiększenia ust. Chociaż nie są one tak samo skuteczne, nie wymagają one zbyt dużych nakładów – zarówno finansowych, jak i poświęconego czasu.

Przeczytaj też: http://www.niebonie.pl/wady-i-zalety-stosowania-kwasu-hialuronowego/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here