Skuteczne tabletki na erekcję

Zaburzenia erekcji są jednym z tych problemów, które znacząco obniżają poziom satysfakcji z życia seksualnego. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele, podobnie jak rozwiązań, które można zastosować. Jednym z nich jest bezpieczna farmakoterapia, bazująca na sprawdzonych i przebadanych substancjach.

Niefarmakologiczne sposoby poprawienia erekcji

Nawet jeśli decydujemy się na farmakoterapię, warto wdrożyć do swojego codziennego życia pewne zmiany. Wpłyną korzystnie nie tylko na życie seksualne, ale także na szeroko pojęte zdrowie i samopoczucie.

Wśród nich warto wskazać:

– wdrożenie regularnej aktywności fizycznej – nie musisz od razu ćwiczyć na siłowni,
– spacer szybszym tempem jest równie cenny dla zdrowia,
– zmianę nieprawidłowych nawyków żywieniowych, która obejmuje wyeliminowanie wysokoprzetworzonej żywności,
– wdrożenie odpowiedniej ilości płynów w ciągu dnia, porcji owoców i warzyw, a także cennych źródeł cynku takich jak pestki dyni,
– wysypianie się – niedobór snu wpływa destrukcyjnie na cały organizm,
– stosowanie technik relaksacyjnych – ułatwią redukowanie stresu, pozwolą także wyciszyć się przed snem i przygotować do nocnego wypoczynku,
– rezygnacja z używek takich jak alkohol, papierosy czy substancje o charakterze psychoaktywnym.

Wdrożenie tego typu zmian, skutecznie wesprze walkę z problemem, jakim są zaburzenia erekcji.

Środki farmakologiczne wspomagające erekcję

Na rynku funkcjonują cztery substancje, które są stosowane w celu poprawienia funkcji seksualnych. Zalicza się do nich awanafil, tadalafil, werdenafil i sildenafil. Ta ostatnia substancja jest najbardziej znana i wchodzi w skład znanej na całym świecie Viagry. Maxon Active to jeden z preparatów bez recepty, który zawiera 25 mg sildenafilu w jednej tabletce. Jest to dawka uznawana za terapeutyczną i stosowana w przypadku zaburzeń erekcji. W razie potrzeby zastosowania wyższej ilości substancji czynnej preparat Maxon Forte w jednej tabletce zawiera 50 mg sildenafilu. Oba wspomniane środki są lekami, zatem przed ich wprowadzeniem na rynek zostały wykonane wszelakie stosowne testy i są one bezpieczne.

Stosując środki farmakologiczne, należy pamiętać przede wszystkim o ich używaniu zgodnie z zaleceniami lekarskimi lub wskazaniami producenta. Szukając pomocy i sposobów na wspomaganie funkcji seksualnych, należy być bardzo ostrożnym. Korzystaj wyłącznie ze sprawdzonych środków, których skład jest zweryfikowany, a przez to ich przyjmowanie nie wiąże się z ryzykiem przyjęcia substancji o nieznanym pochodzeniu oraz działaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here